KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16066107
nr 1606 6107
Fred Andersson
(1921-1990), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -53. Olja på duk, 64x92 cm, yttermått inklusive ram: 73x100 cm
Fred Andersson, svensk målare född 1921, död 1990.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 mars 2024
kl 19:53:26
18/3 17:33:56